ziyaretci sayacı


Aktif :
Bugün :
Toplam :
Gizliden Sesler 5

Gizliden Sesler 5

Tabi olun ama bid’atçilik yapmayın. İtaat edin, isyan etmeyin. Allah’ı birleyin, O’ na ortak koşmayın. Hakkı tenzih edip, yüce tutun. O’nda hata aramayın. Doğrulayın, şüphe etmeyin. Sabredin, heyecanlanıp korkmayın. Sebat edin, kaçmayın. İsteyin, ümitsizliğe kapılıp, kötümser olmayın. Bekleyin, gözetleyin ama ümitsiz olmayın.

Kardeş olun, birbirinize düşmanlık etmeyin. Allah’a itaatte birleşin, ayrılığa düşmeyin. Birbirinizi sevin, gücenip küsmeyin. Günahlardan uzak durup arının onlara bulaşıp, kirlenmeyin. Rabbinizin taatıyla süslenin, Rabbinizin kapısından başka kapıya gitmeyin. O’na yönelmekten geri kalmayın.

Nasıl olsa, ileride tövbe ederiz deyip, tövbe etmekten geri durmayın. Geceleri ve gündüzleri Rabbinize özür beyan etmekten bıkmayın.

Böyle yaparsanız umur ki; Merhamet olunur ve mesut olursunuz. Cehennemden uzak tutulur, cennet ile ödüllendirilirsiniz. Rabbinize kavuşur, selam ülkesinde (cennette) bakirelerle ve diğer nimetlerle eğlenir ve soylu kadınlarla birlikte olursunuz.

Güzel gözlü genç kızlarla zevk ve eğlencenin her türlüsüyle, cennet şarkıcılarının sesleriyle nimetlen dirilir siniz. Peygamberler, Sıddıklar, şehitler ve Salihlerle birlikte yüceltilirsiniz.

Dipnotlar

1: Envar’ül Hadi (Hidayet Sahibinin Nurları) Fütuhu’l Gayb (gizliden sesler)  2 makale / Seyyid Abdulkadir Geylani (k.s.)

Yayına Hazırlayan: İrfan Meclisi 2014

Seyyid Muhammed Karamani ks Kimdir?
Hava Durumu
Ziyaretçilerimizden Gelen Mesajlar
Kayıtlı Video Bulunmamaktadır.
tarih
Hakkımızda

Hakkımızda
Misyon
Vizyon
İletişim

Telefon : 05446885258

Adres : İmaret Mah. 154. Sokak 7/1 Merkez KARAMAN
© Copyright 2012 Her Hakkı Saklıdır
Proteks Bilisim Teknolojileri
Aktif :
Bugün :
Toplam :